Movies
Ratings
637
Memories of MurderRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0