Movies
Ratings
612
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.0
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 2.5
Belle de JourRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.0
Scream 3Rated ★ 2.5
Scream 2Rated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.5
RendezvousRated ★ 3.5
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0- Welcome to my homeRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0