Movies
Ratings
602
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.5
Fun MovieRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5