Movies
Ratings
739
NormalRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Count of Monte-CristoRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
The Chronology of WaterRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0