Movies
Ratings
532
DangalRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 0.5
MoanaRated ★ 2.0
Shin GodzillaRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Apt PupilRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Just MarriedRated ★ 1.5
JuniorRated ★ 2.0
Quiet ChaosRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Other Side of MidnightRated ★ 4.0
ToysRated ★ 4.0