Movies
Ratings
401
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.5