Movies
Ratings
647
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
The Spectacular NowRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.0
EntergalacticRated ★ 3.0
CabaretRated ★ 4.5
Madame FreedomRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 1.0
Family TiesRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 2.5
GreaseRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.5
Sweet DreamRated ★ 3.5