Movies
Ratings
615
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5