Movies
Ratings
56
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
QuickRated ★ 0.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 1.5
Steve JobsRated ★ 1.5