Movies
Ratings
271
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
27 DressesRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0