Movies
Ratings
357
AladdinRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
RRRRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Pippi Goes on BoardRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Barton FinkRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0