Movies
Ratings
642- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
In the HouseRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.5
Okiku and the WorldRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5- After MidnightRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5