Movies
Ratings
446
The Holy MountainRated ★ 3.5
eXistenZRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 2.0