Movies
Ratings
741
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5- The Price of GoodbyeRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5