Movies
Ratings
122
The King's WardenRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
TurboRated ★ 5.0