Movies
Ratings
439
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5- Mr. Tap’s HolidayRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5