Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Carlito's WayRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 2.5
HookRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Point BreakRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0