Movies
Ratings
408
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
CarsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5