Movies
Ratings
62
TroyRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5
Apollo 13Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5