Movies
Ratings
540
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5