Movies
Ratings
696
TenetRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
1917Rated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0