Movies
Ratings
237
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Elephant ManRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0