Series
Ratings
31- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5- The SummerRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
It's a SinRated ★ 1.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
WayneRated ★ 5.0
Miss BackRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0