Movies
Ratings
891
Past LivesRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The PactRated ★ 2.0
ArgoRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Boiling PointRated ★ 4.0
Nowhere SpecialRated ★ 4.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 4.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
CodaRated ★ 3.5