Movies
Ratings
329
Predator: BadlandsRated ★ 1.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
StardustRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
BubbleRated ★ 3.5
Ella EnchantedRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
HolidateRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 1.5