Movies
Ratings
646
Spy KidsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 5.0
BossRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0