Movies
Ratings
400
Me Before YouRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 1.0
[REC]Rated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
The Book of EliRated ★ 4.0
ReptilianRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0