Movies
Ratings
60
CocktailRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.5
BigRated ★ 3.5
JFKRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 2.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
We Are MarshallRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Up in the AirRated ★ 3.5