Movies
Ratings
52
My Dear EnemyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0