Movies
Ratings
544
The Theory of EverythingRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Cheaper by the DozenRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 0.5
ChawRated ★ 1.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Vertical LimitRated ★ 4.0