Movies
Ratings
577
Barry LyndonRated ★ 2.5
PiperRated ★ 3.5
The Princess BrideRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Santa ClauseRated ★ 4.5