Movies
Ratings
1187
Choir of GodRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Number OneRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0