Movies
Ratings
849
Finding DoryRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 2.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 1.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5