Movies
Ratings
270
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
The Legend of 1900Rated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5