Movies
Ratings
39
The Social NetworkRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0