Movies
Ratings
334
Ready Player OneRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Speed RacerRated ★ 1.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5