Movies
Ratings
385
ChefRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5