Movies
Ratings
255
The WhaleRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5- BrambledRated ★ 3.0