Movies
Ratings
238
TullyRated ★ 4.0
PuzzleRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
What Maisie KnewRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 3.0
St. VincentRated ★ 2.5
Macadam StoriesRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5