Movies
Ratings
442
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5