Titles you rated
- Tango at DawnRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
How do I kill that B?Rated ★ 3.5
Gray MattersRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Homeward BoundRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5