Titles you rated
V for VendettaRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0