Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The PredatorRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0