Movies
Ratings
456
Blood DiamondRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0