Series
Ratings
95
The Handmaid's TaleRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
TravelersRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5- Parks and RecreationRated ★ 3.5
Parks and RecreationRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.5- Parks and RecreationRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 5.0- Parks and RecreationRated ★ 3.5
Parks and RecreationRated ★ 2.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0