Movies
Ratings
218
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Project 30Rated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5