Movies
Ratings
685
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 3.0
No Other LandRated ★ 3.5
The American FriendRated ★ 3.0
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 2.5
Ne Zha 2Rated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5