Movies
Ratings
1398
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5