Movies
Ratings
882
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
EternityRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Song Sung BlueRated ★ 3.0
Good FortuneRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5