Movies
Ratings
93
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 2.5
The WarlordsRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
The Last SupperRated ★ 4.5
TroyRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
ConfuciusRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0